ایمان و باورها

توکل و ایمان چیست؟

بطور خلاصه توکل یعنی نتیجه ی تلاشهامون رو با ایمان یعنی اعتماد واقعی، به دست خدا بسپاریم. این به این معنی نیست که ما تلاش و فعالیتی نکنیم یا در راه اشتباه انرژی و زمانمون رو صرف کنیم و بگیم توکل به خدا درست میشه، این غلطه. ما وقتی هدف درستی واسه خودمون مشخص کردیم و راه درست اون رو شناسایی کردیم در اون قدم میزاریم و با تمام انرژی و سپردن نتیجه به دست خدا اون راه رو ادامه میدیم و در اون زمانه که خدا پاسخ تلاشهای ما رو به بهترین شکل میده. ویدیوی انگیزشی آموزشی زیر رو ببین درک بهتری از موضوع پیدا میکنی.

ایمان و توکل به خدا

توضیحات:

👈اگه میخوای بدونی چقدر ایمان داری به آرامش درونت پی ببر ببین چقدر در روز آرامش خاطر داری. هر چقدر به خدا توکل میکنی این آرامش رو بیشتر احساس میکنی💚. هر جا ترس سراغت میاد😨بدون توی ایمان و توکل به خدا ضعف داری.

خواسته های ما پیش خدا مشخصه، نیازی نیست همیشه ناله کنیم😮یا پیش این و اون یا پیش خدا فریاد بزنیم.

فقط باید به خدا ایمان و اطمینان داشته باشی و با آرامش، تلاش و فعالیتت💪رو ادامه بدی و از همین حال حاضر استفاده و لذت ببری و نتیجه رو به خودش بسپاری👐بعد از این دیگه نه نگران باشی، نه دخالت کنی. مطمئن باش تلاشهات بیهوده نمیشه و خیلی بهتر و سریعتر از اون چیزی که فکرش رو کنی خدا خواسته هات رو به تو میرسونه😍(((اینا قوانین الهیست و هیچ راهی جز این نیست👌👌👌)))فقط باید به این هماهنگی که گفتم برسی و توی اون ثابت بشی.

متن ویدیو:

توکل یعنی چی؟ توکل یعنی تو وکیل گرفتی کسی که وکیل میگیره کارهاشو به کی میسپاره معلومه دیگه به همون وکیل دیگه مدام چک نمیکنه که اون داره چیکار میکنه تو وقتی به خدا توکل کنی هی تو کارش سرک نمیکشی که نتیجه چی شد خواسته های ما مشخصه بازم میگم خواسته های ما مشخصه اینو خدا تو آیه ۴ سوره تغابن میگه خدا آگاه از نیاتی که توی سینه هاست تو تلاشهاتو میکنی و اگه این تلاشها مورد تایید قوانین الهی باشه خدا نتیجه رو در زمان و مکان خودش به بهترین شکل ممکن از جایی که فکر و گمونت نرسه به تو میرسونه حتی بالاتر از خواسته ای که داشتی این همونه که یه عده میگن خدا بالاتر از چیزی که میخواستم به من داد.

اما وقتی مدام شک داری دلهره و ترس داری کار رو با دستای خودت خراب میکنی و ایناس که مورد تایید قوانین خدایی نیست. یعنی تو هنوز به کار خدا ایمان نداری ایمانی که بارها تو قرآن بهش اشاره شده زمانی که تو توکل واقعی داشته باشی و به خدا ایمان و اعتماد داشته باشی قلب و ذهنت به یه آرامش عجیبی میرسه و اونجاست که نعمتها سرازیر میشه بازم اشاره میکنم به آیه ۱۱ سوره تغابن هر کی به خدا ایمان داشته باشه خدا قلبش رو آروم میکنه بگو هنوزم اعتماد نداری.

استاد علوی

من یک روانشناسم که میتونم بهت کمک کنم تا در هر شرایط ناراحت کننده ای که هستی به جای بهتری برسی و دیگه وابسته به شرایطی خارجی نباشی. ازت خواهش میکنم برای نتیجه گرفتن، فقط الگوت رو یک نفر قرار بده تا گمراه نشی. استاد علوی رو در اینستاگرام دنبال کن و رد پای من رو بیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا