جملات انگیزشی

انتخاب هدف مناسب

خیلی از افراد در انتخاب اهدافشون تردید دارن و گمون میکنند که باید زمان زیادی رو صرف یه فعالیتی کنند تا به نتایج دلخواه برسند یا اینکه مدت زیادی سخت تلاش کنند اما حقیقت اینه که اینها فقط باور و عقاید افراد هست که اونها رو محدودتر یا آزادتر از قبل میکنه (و این تفاوتها رو افرادی که روزانه توی زندگیمون با اونها مواجه میشیم نشون دادن و یک تجربه ی واقعی هست که بین مردم میشه دید) و من میخوام تو ویدیوی زیر مثال و دیدگاهی رو بهت نشون بدم که بتونی از بند افکار و باورهای محدودکننده در مورد انتخاب اهدافت آزاد بشی و هدف دلخواهت رو راحتتر از قبل انتخاب و با دل و جرات توی اون قدم بزاری.

انتخاب هدف مناسب در زندگی

توضیحات:

خیلی از افراد تو زندگیشون میان به اهداف کوچیک فکر میکنن🤔مثل اینه که، نقطه ۲۰ یا ۳۰ سیبل تیر اندازی که تو ویدیو گفتم رو مدنظر قرار بدی😏و روی اون اهداف پایین تمرکز میکنن و باور و عقیدشون اینه که باید پله پله رشد کنی🐾. اما من یه چیز بهتر میگم👌هر چقدر انرژی و زمان داری تمامش رو به سمت مقصد نهایی که روی اون تمرکز کردی پرتاب کن🎯(((💥💥💥 چون تو قانون جذب تکامل به زمان نیست به اختیار و توجه توست👌👌👌))) اینکه چه میزان و چه مدت زمان بر روی اون هدف مدنظرت تمرکز و توجه داری و هر چقدر که این تمرکز و توجه قویتر و زیادتر بشه انرژی و منابع تو بیشتر به همون سمت حرکت میکنه و اینه که دو نفر با شرایط و نتایج یکسان اما یه نفر یکساله و دیگری ۱۰ ساله به نتیجه رسیده.👇

برای موفقیتی که مدنظرته باید افکار آدمهای موفق رو داشته باشی چرا وقتی میخوای اولین تیر از اون ۱۰ تا تیر رو به سمت سیبل پرتاب کنی به نقطه ۱۰۰ فکر میکنی و به این فکر نمیکنی که خب من هنوز لایقش نیستم باشه چندتا تیر رو پرتاب کنم بعد به ۱۰۰ فکر میکنم😕، اما تو انتخاب اهدافت اینقدر محتاطانه رفتار میکنی. حتما این پست رو ذخیره کن تا تو هر شرایطی هستی همیشه به نقطه ۱۰۰ خودت، فکر کنی👌.

متن ویدیو:

اگه ۱۰ تا تیر به ما داده باشن بگن این ۱۰ تا رو پرتاب کن به سمت اون سیبلی که روبروته بگو رو کدوم نقطه تمرکز میکنی؟ خب الان میگی معلومه دیگه روی نقطه ۱۰۰ مرکز سیبل اما دلیلش چیه؟ چون اگه روی ۱۰۰ نخوره شاید رو ۷۰ یا ۸۰ بخوره ما هیچ وقت نمیایم روی نقطه ۲۰ یا ۳۰ تمرکز کنیم چون شاید اینجوری اصلا کلا رفت بیرون، اصلا هیچ هدفی رو نزدیم ما توی زندگیمون باید اینجوری روی هدفهامون انتخاب داشته باشیم یعنی بالاترین هدف رو مدنظر قرار بدیم

خب الان میگی این ۱۰ تا تیر چیه؟ این ۱۰ تا تیر همون انرژی و زمان توئه که محدوده و اون نقطه های روی سیبل همون اهداف توئه پس تمام تیرهات رو به سمت بالاترین هدفی که توی ذهنته پرتاب کن و از هیچی نترس چون انرژی جایی میره که تمرکز اونجا بره چون انرژی جایی میره که تمرکز اونجا بره پس چه بهتر که اون نقطه بالاترین هدفت باشه حتما حتما حتما توضیحات زیر رو بخون.

استاد علوی

من یک روانشناسم که میتونم بهت کمک کنم تا در هر شرایط ناراحت کننده ای که هستی به جای بهتری برسی و دیگه وابسته به شرایطی خارجی نباشی. ازت خواهش میکنم برای نتیجه گرفتن، فقط الگوت رو یک نفر قرار بده تا گمراه نشی. استاد علوی رو در اینستاگرام دنبال کن و رد پای من رو بیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا