مثبت اندیشی

دریافت انرژی از کائنات و اثرگذاری آن

هر چیزی در اطراف ما دارای انرژی هست و زمانی ما از فردی یا شی ای انرژی دریافت میکنیم که بر روی اون تمرکز کنیم یعنی به اون توجه کنیم. لازم نیست حتما در نزدیک اون قرار بگیریم. مثلا به دوستت فکر میکنی که بهش زنگ بزنی با اینکه کنارت نیست اما همون لحظه به تو زنگ میزنه یا پیام میده چون با اون هم ارتعاش یا هم انرژی شدی که اون هماهنگی بوجود میاد پس همه چیز از تمرکز شروع میشه.

یا یه مثال دیگه کسی که از یه بیماری میترسه و فکر میکنه با دوری کردن از اون افراد بیمار، میتونه خودش رو نجات بده دقیقا همون بیماری رو جذب میکنه چون اون فرد با تمرکز بر اون بیماری با اون هم ارتعاش یا انرژی شده ولی کسه دیگه با اینکه بین بیمارها هست اما چون تمرکزی بر روی بیماری نداره هیچ موقع اون رو نمیگیره.

به مثالی دیگر فرض کن یه راننده تاکسی تو جاده های کوهستانی و جنگلی شمال هر روز تردد داره و مسافر جابجا میکنه اما چون تمرکزش به مشکلات زندگیش هست با اینکه سالها در این راه رفت و آمد داشته اما لذتی نمیبره و از انرژی طبیعت استفاده ای نمیبره چون تمرکزش بر روی اونها نبوده و مسلما انرژی هم دریافت نمیکنه چون هر به هر کجا تمرکز و توجه صورت بگیره، انرژی هم در همونجا جاری میشه. یعنی طبیعت هم بر اساس انرژی و ارتعاشی که ما ارسال میکنیم به ما پاسخ میده و حال ما رو بهتر میکنه.

جذب انرژی از کائنات و تاثیر اون

متن ویدیو:

میای با هم تبادل انرژی کنیم. این ویدیو رو تا آخر ببین. پست قبل حرف از انرژی شد الان اومدم یه توضیح کاملی دربارش بهت بدم. هر چیزی تو جهان انرژی داره مثل: هوا، آب، درختان، حیوونا، آدما همه و همه که بهشون کائنات هم میگن همه دارای انرژیه.حتی یه آهنگ درحال پخش یا خوندن و شنیدن یه داستان میتونه به ما انرژی مثبت یا منفی منتقل کنه.

حالا اگه حس و حالت خوب نیست یعنی سطح انرژیت اومده پایین میتونی از آهنگهای آرام بخش و شاد استفاده کنی یا با دوستت که روحیه شادی داره بری پارک قدم بزنی یا کلیپها و داستانهای انگیزشی ببینی. در کل هر چیزی که شامل انرژیه مثبته رو استفاده کنی و با اون تبادل انرژی کنی تا با اون هم انرژی بشی و سطح انرژیه مثبتت بره بالا.

تا حالا واست پیش اومده با کسی بشینی حالت گرفته بشه و اون آدم آدم کسل کننده ای باشه این همون انرژی منفیه که اون فرد به تو منتقل میکنه واسه همین قبلا گفته بودم ارتباطت رو با افراد منفی کم کن چون سطح انرژیت رو پایین میارن. جاش برو طبیعت با افراد مثبت و دلسوز تبادل انرژی کن انرژی منفیت هم تخلیه میشه و مثبت جذب میکنی.

استاد علوی

من یک روانشناسم که میتونم بهت کمک کنم تا در هر شرایط ناراحت کننده ای که هستی به جای بهتری برسی و دیگه وابسته به شرایطی خارجی نباشی. ازت خواهش میکنم برای نتیجه گرفتن، فقط الگوت رو یک نفر قرار بده تا گمراه نشی. استاد علوی رو در اینستاگرام دنبال کن و رد پای من رو بیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا