موفقیت مالی

انگیزه، شرط اصلی زندگی

تو ویدیوی زیر آمار افرادی رو میگم که شغل و فعالیتی رو انتخاب کردن که علاقه ای به اون نداشتن اومدن به دیگران انگیزه بدن اما خودشون خیلی سریعتر بی انگیزه و خسته شدن و کارشون رو نیمه کاره رها کردن. هیچ وقت به خاطر فرار از مشکلات یا راحتی کاری یا صرفا پول و هر چیز دیگه ای شغل و فعالیتی رو تو زندگیت انتخاب نکنی چون به محض ورود به اون و دیدن سختی های راه قطعا خیلی سریع خسته میشی و احتمال موفقیتت به شدت میاد پایین، چون فقط انگیزه تو رو توی مسیر و سختیهاش نگه میداره و پایداریت رو بالا میبره.

عشق و علاقه به هر کاری در زندگی

گول حرفای کسی رو نخور که این کار آسونه یا پول خوبی توشه، اینو بدون هر کاری سختی خودش رو داره و فقط عاشق خودش رو میطلبه.

تا زمانی که پا تو کاری نذاری خیال میکنی ساده اس اما وقتی تو عمل بخوای انجام بدی اگه قلبا عاشقش نباشی و انگیزه درونیت نباشه اون کار نفس گیره.

متن ویدیو:

آمار کسایی که خواستن انگیزه بدن اما خودشون بی انگیزه شدن.این آماریه که خودم گرفتم پس حتما ببین.

دو ماه پیش ۲۲ تا پیج انگیزشی بود که تازه شروع به کار کرده بودن حدود یه ماهی بود هر روز پست و استوری میذاشتن و فعال بودن من اومدم یه عکس از صفحه اولشون گرفتم که ببینم اینا بعدا چقدر پیشرفت دارن امروز اومدم ببینم چقدر اینا پیشرفت کردن، به نظرت چندتا از اینا موندن؟ فقط ۶ تا یعنی ۱۶ تای اونا از دو ماه پیش نه دیگه پستی گذاشته بودن نه طرفداراشون زیاد شده بود. مثلا اگه ۵۰۰ تا طرفدار داشت الانم همون بود و هیچ پستی هم اضافه نشده بود. از هر ۴ تا یه نفر مونده تازه این ۶ نفری هم که موندن معلوم نیست اینا تا کی دووم بیارن، خب وقتی انگیزه درونی نداشته باشی و به عشق پول بیای جلو عاقبتش این میشه دیگه تا یه حدی به عشق پول میتونی ادامه بدی و سختیا رو تحمل کنی ولی خیلی سریع خسته میشی. فقط عشق و انگیزه درونی که از ته قلبت بلند میشه میتونه تو رو از این طوفان نجات بده اینو خوب یادت باشه. توضیحات زیر رو هم بخون

استاد علوی

من یک روانشناسم که میتونم بهت کمک کنم تا در هر شرایط ناراحت کننده ای که هستی به جای بهتری برسی و دیگه وابسته به شرایطی خارجی نباشی. ازت خواهش میکنم برای نتیجه گرفتن، فقط الگوت رو یک نفر قرار بده تا گمراه نشی. استاد علوی رو در اینستاگرام دنبال کن و رد پای من رو بیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا