تقویت اراده

تکرار یا تلقین معجزه میکنه

خیلیا به دانسته های خودشون اطمینان دارن😇 و این کارهای به ظاهر ساده و کوچیک رو انجام نمیدن ولی حقیقت اینه که تکرار و تلقین برای اونی که میدونه یا نمیدونه معجزه میکنه💎 اونی که میدونه ایمانش نسبت به اون موضوع قویی تر میشه💪 و کسی هم که نمیدونه درس میگیره📖 و باورش میشه. مثلا همین تکرار طرف با خودش میگه مگه نادونم😒 که ۱۰ بار یه کاری یا حرفی رو تکرار کنم، انجام نمیده😡 و اثرش رو هم تا زمانی که انجام نده متوجه نمیشه. یا بعضیا میگن اینا رو میدونیم خب اگه میدونی چرا انجام نمیدی😐!!!

معجزه تکرار و تلقین

اگه تکرار نکنی خب الان تو میای و این ویدیو رو یکبار میبینی و میری بعد شاید چند دقیقه ای توی ذهنت باشه و بعد فراموشش میکنی یا توی زندگی ازش استفاده ای نمیبری بعد از این، اگه جایی دوباره این صحبتها رو بشنوی میگی آره اینا رو که یه جا شنیده بودم ولی چون بهش اهمیت ندادی و تکرارش نکردی اهمیتش واست کم شده و فقط هرز گاهی توی زندگیت این صحبتها رو میشنوی و سریع از ذهنت فراموش میشه و به مرحله نتیجه گیری نمیرسی. همین الان هر چیزی که واست مهمه مثلا یکیش همین ویدیو و متنی که داری میخونی رو بیا و تکرارش کن. هر چه بیشتر بهتر چون با تکرار و تلقین ایمان و باورت نسبت به مسئله قویتر میشه و ساده ازش نگذر که بگی فهمیدم دیگه ولش کن چون حرف یا کاری که میدونی درسته رو همیشه هم تکرار کنی عیب نیست چون راهی که داری میری درست و مفیده. خدا چندین بار موضوعات رو توی قرآن تکرار کرده چون حرفی که درسته باید توی ذهن بمونه و هیچ وقت فراموش نشه حتی اگه میدونیم باز هم باید قرآن رو بخونی و عمل کنیم. پس بیا این ویدیو و مطالبی رو که واست قرار میدم رو تکرار و تلقین کن و کاری که میدونی درسته رو هم به همین شکل انجام بده.

شاید آدمهای ساده از یه نظر به نفعشون هست و از یه طرف به ضررشون. از این که حرف هر کسی👥🗣 رو قبول میکنن و انجام میدن به ضررشونه چون ممکنه کسی حرفی اشتباه بزنه و اون بهش عمل کنه و از طرفی به نفعشه که اگه کسی راهنمایی درست✅ بهش بده انجام میده و اثرش رو هم میبینه. بیایم با هم (صادق و ساده)👬 باشیم. تکرار یادمون نره

استاد علوی

من یک روانشناسم که میتونم بهت کمک کنم تا در هر شرایط ناراحت کننده ای که هستی به جای بهتری برسی و دیگه وابسته به شرایطی خارجی نباشی. ازت خواهش میکنم برای نتیجه گرفتن، فقط الگوت رو یک نفر قرار بده تا گمراه نشی. استاد علوی رو در اینستاگرام دنبال کن و رد پای من رو بیا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا