جملات انگیزشی

عشق در هر کاری

حقیقت اینه خیلی از ما توی زندگیمون (اعمالی که انجام میدیم یا تصمیماتی که میگیریم) عشق رو جاری نکردیم و خیلی کارها رو از روی اجبار، ناچاری یا دلسردی انجام میدیم. اگه عاشق اعمالی که انجام میدیم نباشیم زندگی بی معنی میشه اگه تو اعمال و کارهایی که انجام میدیم عشق و علاقه ای نباشه واقعا ضرر میکنیم و احساس خوب رو از خود دریغ میکنیم.

عشق به هر کاری در زندگی

وقتی صحبت از عشق میشه پای لذت بردن در میونه. زمانی عشق تبدیل به وابستگی میشه که لذت بردن تبدیل به رنج میشه. یعنی سوختن و ساختن به هر قیمتی یا وارد کردن ضرر به دیگری. حالا وابستگی به همسرت باشه یا کاری که انجام میدی. با توجه به این نکته میفهمی عشق میورزی یا وابسته شدی.

پس عشق واقعی و خالص یعنی لذت بردن بی قید و شرط از کسی یا کاری، بدون ضرر به خودت، کسی یا چیزی. از این لحظه اولویت اول و اصلیت برای هر عملی که میخوای انجام بدی دوست داشتن و لذت بردن از اون عمل باشه اما منجرب ضرر به خودت یا اطرافیان نشه. در این صورت اگه به تمام اولویتهای دیگت هم نرسی (که قطعا میرسی) اما اون عمل رو نیمه کاره رها نمیکنی یا کیفیت اون عمل رو پایین نمیاری و همچنان از اون لذت میبری.(یه جورایی میشه گفت عشق بی قید و شرط یا همون عشق خالص)

خیلی از افراد اعمالشون رو نیمه کاره رها میکنن چون انتخابها و اعمالشون بر پایه عشق نیست یعنی اولویت اصلیشون برای انجام اون کار، عشق و علاقه نیست و خیلی سریع دلسرد میشن. میدونی که، من همیشه عاشق بازکردن مسائل با تمام جزییات به ساده ترین شکل ممکنم.

عشق در زندگی مثل خون توی رگهاست. اگه تو زندگیت عشق و علاقه رو جاری نکنی انگار مردی. پس هر چه بیشتر بهتر، تا اینکه جهان عشق بیشتری رو سمتت سرازیر کنه. واسه جاری کردن عشق تو تمام لحظات زندگیت (مشاوره خصوصی من شرکت کن) تا رنگ تازه ای از زندگیت رو ببینی.

متن ویدیو:

با عشق بهشت دنیایی رو ببین، منظورم عشق به هر کاریه که انجام میدی. میخوای کسی رو کمک کنی باید با عشق باشه نه ریا یا بازخورد گرفتن، میخوای شغلی رو انتخاب کنی باید به اون کار عشق و علاقه داشته باشی نه بخاطر پول و جایگاهش، میخوای با کسی ازدواج کنی باید به اون فرد عشق و علاقه داشته باشی نه بخاطر ثروت و شهرتش، نماز میخونی باید با عشق باشه نه بخاطر چشم و هم چشمی انجام یه تکلیف.

عشق هم مثل خیلی چیزای دیگه میتونه ناخالصی داشته باشه، اما تو خالصترینش رو داشته باش مثل عشق خدا به بنده اش یا مادر به فرزندش که بی قید و شرط دوسش داره. متن زیر ویدیو واجبه حتما بخون و سیوش کن

استاد علوی

من یک روانشناسم که میتونم بهت کمک کنم تا در هر شرایط ناراحت کننده ای که هستی به جای بهتری برسی و دیگه وابسته به شرایطی خارجی نباشی. ازت خواهش میکنم برای نتیجه گرفتن، فقط الگوت رو یک نفر قرار بده تا گمراه نشی. استاد علوی رو در اینستاگرام دنبال کن و رد پای من رو بیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا