موفقیت مالی

برنامه ریزی هوشمندانه در شروع کار

خیلی از افراد سختی و تلاش زیادی کردن اما اصلا در راهش اون سختی رو نکشیدن و گله میکنن که چرا نتونستم نتیجه ای بگیرم یا به هدفم برسم اما وقتی به کارهاشون دقیق نگاه میکنی میبینی هیچ برنامه ای نداشتن یا اصلا راه رو به کل اشتباه اومدن خیلی موقع ها هم حاضر نیستن قبول کنن راه رو اشتباه اومدن و با سماجت میخوان با همون رفتارشون به نتیجه برسن.

برنامه ریزی در شروع کار بصورت هوشمندانه

برنامه ریزی هوشمندانه باعث میشه در هر زمانی با مواجه شدن با هر بحرانی بدونی چطوری باید با اون کنار اومد که در این صورت از شکست در کارها یا نتیجه نگرفتن جلوگیری میشه.

اگه سالها بی برنامه تلاش کردیم باید الان باز دوباره از صفر با برنامه ریزی هوشمندانه تلاش کنیم و قرار نیست چون ما قبلا تلاشمون رو کردیم باید سریع همین الان نتیجه رو بگیریم. به همین خاطر هست که خیلیا از تلاش دوباره دست میکشن چون سالها سختی کشیدن بدون برنامه کشیدن و تحمل اینکه دوباره تلاشی رو از صفر شروع کنن ندارن

استاد علوی

من یک روانشناسم که میتونم بهت کمک کنم تا در هر شرایط ناراحت کننده ای که هستی به جای بهتری برسی و دیگه وابسته به شرایطی خارجی نباشی. ازت خواهش میکنم برای نتیجه گرفتن، فقط الگوت رو یک نفر قرار بده تا گمراه نشی. استاد علوی رو در اینستاگرام دنبال کن و رد پای من رو بیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا