جملات انگیزشی

بخشش یا تمرکز؟

بخشش موضوع خیلی مهم و ارزشمندی هست اما زمانی که فشار بر روی کسی زیاد باشه و ظلم بزرگی به کسی شده باشه اون فرد به راحتی نمیتونه از اون فرد مقابل بگذره و اینجاست که فرد شاکی این کینه و خیانتها رو با خودش حمل میکنه یعنی در حقیقت انرژی منفی هست که با خودش مدام همراه داره چون تمرکزش روی اون مسائل و افراد هست و اینجاست که اگه اون فرد حاضر به بخشش نیست باید لااقل تمرکزش رو به جای بهتری ببره و از اون شرایط خودش رو خارج کنه که در ویدیوی زیر روش این رو بهت میگم پس حتما ویدیو رو ببین.

بخشیدن یا توجه نکردن و برداشتن تمرکز

هر جا تمرکز و توجه بره انرژی همونجا جاری میشه، یعنی انرژی میره اونجا تا شرایط و اتفاقاتی از همون جنس رو واست رقم بزنه (پس انتخاب با خودته که توجهت رو سمت نفرتها و انتقامها ببری یا زیبایی ها و عزیزانت)

هر کسی در قیامت نتیجه اعمالش رو میگیره پس نیاز نیست تو خودت رو درگیر این مسائل و تکرار اونا کنی و باقی زندگیت رو هم خراب کنی. باز هم میگم اگه بتونی در دنیا ببخشی فوق العاده میشی حداقل برای خودت. درضمن این پست رو برای اون افرادی که عجیب بهشون خیانت شده تهیه کردم نه برای سوتفاهم های الکی اونا رو باید در لحظه بخشید و ذهن رو صاف کرد.

پس یادت باشه آدمای بزرگ میگذرن و توجه نمیکنن، تو انتقامها و خیانتهای گذشته نمیمونن چون اونا (آگاهن) میدونن اگه اینکارو انجام بدن خودشون هستن که ضرر میکنن.

متن ویدیو:

ببخش به همین سادگی کلمه ای که خیلی از مدرسین میگن و میرن اما احساس مخاطبیاشون رو که درک نمیکنن.

خیلی از مدرسین میان میگن، باید کسی که بهت بدی کرده رو حتما ببخشی تا آزاد شی و زندگی بهتری رو خلق کنی. اما من میگم حتمای در کار نیست باید اینو مد نظر قرار داد که بابا این کسی که اومده ببخشه اصلا کلمه بخشش واسش قابل هضمه یا نه؟ اون کسی که زندگیش رو بردن و نامسشو فلان فلان اصلا همون اول کلمه بخشش رو بشنوه میگه برو گمشو، چی میگی تو؟ تا چه برسه بخواد تمرین کاغذ و قلم و اون تمرینای دیگه رو واسه بخشش انجام بده.

خب باید یه چیز بگی که واسه همه کاربردی باشه و بیشترین نتیجه رو خلق کنه نه اینکه تند تند بدی بیرون و هرچی شد شد. اما اگه از اون معدود افرادی هستی که ضربه های بزرگی از کسی خوردی اگه تمرین بخشش رو انجام بدی و واقعا ازش راضی بشی خیلی بهتره، خیلی میری بالا، اصلا یه آدم فوق العاده ای میشی، یه ارزش عجیبی پیش خودت پیدا میکنی، اما اگه نمیخوای زیادی بزرگ شی و فقط میخوای آسوده زندگی کنی، فقط تمرکزت رو از روی اون اتفاقات و افراد بردار جاش بیا روی زیبایی های دنیا تمرکز کن و هر بار تمرکزت رفت روی اون افراد و مسائل دوباره به عزیزان و دوستانت و به طبیعت اطرافت توجه کن، تا سطح انرژیت بره بالا.

این کار رو تکرار کنی، خیلی سریع عادت میکنی، عادت میکنی که همیشه تمرکزت جای درست و مثبتی باشه دیگه تمرکزت روی نفرتها و خیانتها نمیره که اذیت بشی. این رو هم میدونی که تمرکزت جای مثبتی که باشه سطح انرژیت میره بالا و اتفاقات خوب رو به زندگیت دعوت کردی

استاد علوی

من یک روانشناسم که میتونم بهت کمک کنم تا در هر شرایط ناراحت کننده ای که هستی به جای بهتری برسی و دیگه وابسته به شرایطی خارجی نباشی. ازت خواهش میکنم برای نتیجه گرفتن، فقط الگوت رو یک نفر قرار بده تا گمراه نشی. استاد علوی رو در اینستاگرام دنبال کن و رد پای من رو بیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا