جملات انگیزشی

هر صبح فرصتی برای زندگی بهتر

هر روز صبح فرصتیست تا بتونی کارهای اشتباهی که در زندگی انجام دادی رو دوباره اصلاح و یا راه های اشتباهی رو که رفتی برگردی و کارهای نکرده ای که از اونا جا موندی و غافل بودی رو انجام بدی یه نکته ای که هست چرا این چرخه و تکرار سالانه نیست و هر ۲۴ ساعتی، صبح میشه. نوروز و سال جدید فقط یه برچسب روی یکی از این روزهای معمولی، فصلها هم همینطور فقط هوا آفتابی یا ابری میشه تنها چیزی که تکرار میشه همین ۲۴ ساعت شب و روز ماست وگرنه اول هفته و فصلها و سالها فقط واسه دسته بندی و تقویمه.

این ۲۴ ساعت مدام تکرار میشه تا توی کارات نظم داشته باشی و خواب و خوراکت بهم نریزه و هر روز صبح، فرصتی هست تا اینکه بیشتر بسمت رسالت و هدف یا آرزوت حرکت کنی. متاسفانه خیلی از افراد زندگیشون بهم ریختس و خواب و خوراکشون و کارهاشون برنامه ای نداره و توی روزمرگی گرفتار میشن.

پس هیچ کس رو دست کم نگیریم شاید یه پسر ۱۵ ساله از یه آدم چهل ساله تجربه ای بیشتر داشته باشه چون هر روزش میتونسته یه تجربه یا پیشرفت داشته باشه و هر روز رو بهتر از دیروز طی کنه ولی یه مرد ۴۰ ساله ممکنه یه تجربه هم طی چند ده سال عمرش نداشته باشه.

مهم درک کردن این حرفاس وقتی درک کنی یعنی به این مسائل آگاهی داری و لحظه لحظه رفتارت رو بر اساس اونا کنترل میکنی و تو باتلاق روزمرگیها نمیافتی.

پس ذخیره کن و هر روز صبح گوش کن
نظرت رو هم به من بگو تا حالا به این مسائل فکر کرده بودی یا نه؟

هر روز فرصتی برای زندگی بهتر

متن ویدیو:

همین الان حساب کن که چند روز عمر کردی؟ این کارو حتما انجام بده تا ادامش رو بهت بگم چرا همیشه سنمون رو بر حسب سال میگیم ۲۰ سال ۳۰ سال ۴۰ سال شاید به خاطر اینه که راحته مگه نه؟ کسی حوصله نداره تعداد روزای عمرش رو بشموره اما شده تا حالا به این فکر کنی که چند روزته؟ اصلا یه چیز دیگه چرا این ۲۴ ساعت تکرار میشه چون خدا به تو فرصت داده هر روز بهترین خودت باشی و بهتر از دیروز عمل کنی اگه دیروز راهی رو اشتباه رفتی امروز اصلاح یا جبرانش کنی و تو هر روز میتونی یه آدم جدید باشی که تمام گذشتش رو بخشیده و دوباره شروع کرده وقتی خدا این فرصت رو به تو داده چرا تو از گذشته نمیگذری چقدر این لذت بخشه! چقدر این لذت بخشه! وقتی هر روز صبحت رو با این دید شروع میکنی که خدا این همه فرصت رو به تو داده و میده که خودت رو بسازی نه اینکه تو باتلاق روزمرگی و گذشتت غرق شی یادمون باشه صبح دوباره تولد دوبارس ذخیره کن، صبح ها گوش کن، معجزه کن

استاد علوی

من یک روانشناسم که میتونم بهت کمک کنم تا در هر شرایط ناراحت کننده ای که هستی به جای بهتری برسی و دیگه وابسته به شرایطی خارجی نباشی. ازت خواهش میکنم برای نتیجه گرفتن، فقط الگوت رو یک نفر قرار بده تا گمراه نشی. استاد علوی رو در اینستاگرام دنبال کن و رد پای من رو بیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا